Tu rozpoczyna się nowe

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość stoi za progiem. Powitaj ją.

Wygląd zewnętrzny

Bardziej ID. niż auto

Opcjonalne reflektory przednie LED Matrix nadają Volkswagenowi ID.3 futurystyczny wygląd, podobnie jak nowe logo Volkswagena oraz dodatkowy pas świateł poprowadzony od boków frontu nadwozia do znaczka VW. Ogólnie: futurystyczny od przodu po sam tył.

Wnętrze

I co? Podoba się?

Całkowicie nowa stylistyka znajduje swoją kontynuację we wnętrzu, które jest futurystyczne, wygodne i jednocześnie funkcjonalne. Siedzenia zapraszają, by zająć w nich miejsce, nie ma tunelu środkowego, więc miejsca na nogi jest więcej, do tego duży ekran dotykowy, ID. Light i oświetlenie Ambiente, które można dostosować do swoich preferencji.

Dach panoramiczny

Jest na co patrzeć

Z wielką przeszkloną powierzchnią obejmującą całą szerokość dachu, opcjonalny dach panoramiczny sam w sobie przyciąga spojrzenia. Lecz najważniejsze jest to, że umożliwia podziwianie nieba. Przyciemnione szkło zapewnia przyjemną temperaturę we wnętrzu. Przed intensywnym słońcem chroni roleta przeciwsłoneczna, którą można wygodnie obsługiwać poleceniami głosowymi. Powiesz "Cześć ID., pokaż mi gwiazdy" i roleta otworzy się.

Wyświetlacz head-up AR

Patrz spokojnie w przyszłość.

 I na drogę.

Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.** Funkcja wyświetlacza head-up Augmented Reality polegająca na nakładaniu informacji na obraz znajdujący się w dalszym zakresie widoczności będzie dostępna w późniejszym terminie.