Przestronność wnętrza

Bagażnik i Easy Open

Otwiera drzwi. I więcej możliwości

Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

Ciesz się widokami

Wielki rozmiar dla wielkich widoków: opcjonalny panoramiczny rozsuwany/unoszony dach obejmuje całą szerokość dachu z przodu, dzięki czemu nie tylko pozwala patrzeć w niebo, lecz także daje optycznie wrażenie większej przestronności wnętrza. Przyciemniona szyba ogranicza nieprzyjemne oślepianie. Potrzebujesz świeżego powietrza? Wystarczy dotknąć przycisku, a przednia część dachu uniesie się lub przesunie do tyłu.

Cyfrowy komfort


Wyświetlacz Head-up

Nie odrywaj wzroku od drogi

Największą zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie Variant jest to, że możesz mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje i jednocześnie patrzeć na drogę. Przednia szyba staje się powierzchnią projekcyjną, na której wyświetlana jest prędkość, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Obraz jest dobrze czytelny nawet w świetle nadjeżdżających z przeciwka samochodów. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza, możesz go w każdej chwili wyłączyć

Komfort obsługi + obsługa dotykowa

Wszystko pod kontrolą – wystarczy dotknąć palcem

Dotknięcie, stuknięcie, przesuwanie – większość klasycznych przycisków w nowym Golfie Variant ustąpiła miejsca dotykowym powierzchniom. Standarodwa dla wersji R-Line obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna z funkcją dotykową daje się obsługiwać stuknięciem palca i w połączeniu z inteligentnym prowadzeniem po menu daje dostęp do wielu funkcji samochodu. 

Klimatyzację Air Care Climatronic z filtrem alergenów i 3-strefową regulacją temperatury (standard wersji Style i Alltrack)) można również łatwo i intuicyjnie obsługiwać przyciskami i suwakami. Optymalną temperaturę można ustawić nie tylko dla przedniej części kabiny, bowiem dodatkowy panel obsługowy w tylnej części konsoli środkowej pozwala pasażerom siedzącym z tyłu na wybór odpowiedniego ustawienia klimatyzacji.

Golf Alltrack


Napęd na cztery koła

Z napędem na cztery koła możesz więcej

Nowy Golf Alltrack bezpiecznie dowiezie Cię do celu, nawet jeżeli leży on poza utwardzonymi drogami, gdyż samochód prawie bez wysiłku pokona piaszczysty, nierówny i trudny teren. Dzięki napędowi na wszystkie koła 4MOTION moc jest odpowiednio do potrzeb przekazywana na cztery koła. Oznacza to, że w ciągu milisekund każde z kół otrzyma tyle mocy, ile jest potrzebne na danym podłożu. W ten sposób minimalizowane jest prawdopodobieństwo buksowania i blokowania się kół, a samochód gwarantuje niezawodną trakcję na prawie każdym podłożu.


Wygląd zewnętrzny

Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami


Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrack możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

Sprawdź możliwości finansowania

Model
Golf Variant
Forma finansowania
Okres finansowania

Wysokość wkładu własnego

PLN 0.00 (30%)

Roczny limit kilometrów

Twoja rata brutto:

0 zł RRSO 7,48%

  • Nowoczesne finansowanie EasyDrive to dużo niższa rata miesięczna niż w tradycyjnym finansowaniu.
  • Wysokość raty zależy od okresu umowy i całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawarciu umowy.
  • Elastyczny sposób zakończenia umowy - zwracasz samochód lub wykupujesz za z góry określoną cenę - decyzję podejmujesz dopiero pod koniec umowy.
Produkt Volkswagen Bank Polska S.A. lub produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 lub 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.