Dla wszystkich, którzy lubią dawać z siebie wszystko

Tak fascynujące i niezwykłe jak Twoje życie. I tak samo wszechstronne jak Ty. Nowy Passat i Passat Variant łączą sportową sylwetkę z konsekwentną funkcjonalnością, dzięki czemu są doskonałymi towarzyszami codziennego życia. Już wyrazista grafika świateł i przykuwająca wzrok osłona chłodnicy pozwalają domyślać się, co kryje się w ich wnętrzu. A kryje się tam wiele: oprócz nowoczesnych technologii IQ.DRIVE, w tym opcjonalnego systemu Travel Assist, nowy Passat i Passat Variant po raz pierwszy dysponują pakietem We Connect, a tym samym licznymi innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu Connectivity, które pomogą jeszcze lepiej zorganizować codzienne życie rodzinne i zawodowe.

Klasa business dla całej rodziny

Z domu do przedszkola, szkoły, biura i z powrotem – z nowym Passatem i Passatem Variant to sama przyjemność. Wnętrze nowego Passata i Passata Variant dysponuje różnymi opcjonalnymi elementami wyposażenia, takimi jak: siedzenia ergoComfort z funkcją masażu i wentylacji, Digital Cockpit oraz nowoczesne rozwiązania Connectivity. Ponadto opcjonalne oświetlenie Ambiente z prędkością światła zadba o dobre samopoczucie, nawet gdy dookoła panuje zgiełk i chaos. 

Sprawdź możliwości finansowania

Model
Passat
Forma finansowania
Okres finansowania

Wysokość wkładu własnego

PLN 0.00 (30%)

Roczny limit kilometrów

Twoja rata netto:

0 zł

  • Nowoczesne finansowanie EasyDrive to dużo niższa rata miesięczna niż w tradycyjnym finansowaniu.
  • Wysokość raty zależy od okresu umowy i całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawarciu umowy.
  • Elastyczny sposób zakończenia umowy - zwracasz samochód lub wykupujesz za z góry określoną cenę - decyzję podejmujesz dopiero pod koniec umowy.
Produkt Volkswagen Bank Polska S.A. lub produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 lub 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.