Wygląd zewnętrzny

Funkcjonalność w najpiękniejszej formie

Nowy ID.4 - miejski SUV z promieniem zawracania małego auta – pokazuje, jak atrakcyjna może być mobilność elektryczna. Wzrok przyciągają 18-calowe* (lub opcjonalnie 19-21 calowe) obręcze ze stopu metali lekkich, relingi dachowe na dodatkowy bagaż, klamki schowane w płaszczyźnie drzwi dla lepszej aerodynamiki, opcjonalne diodowe światła tylne 3D z dynamicznymi kierunkowskazami oraz szczególnie atrakcyjny element – opcjonalny pas LED z przodu i z tyłu poprowadzony od świateł do znaczka VW. 

* Dostępne w późniejszym terminie

Wnętrze

Witamy w open space

Wnętrze nowego ID.4 jest tak inteligentne i przestronne, że Ty i Twoja rodzina poczujecie się w nim naprawdę wspaniale. Z pewnością każdy doceni dużą ilość miejsca na nogi, konsolę środkową z możliwością wyboru konfiguracji i wygodne siedzenia, opcjonalnie z elektryczną regulacją i pamięcią ustawień. Do tego dochodzi środkowy ekran dotykowy o przekątnej do 30,5 cm (12 cali) oraz kierownica wielofunkcyjna z przyciskami dotykowymi, potwierdzającymi przyjęcie polecenia wibracją. Oświetlenie Ambiente w wybranych przez Ciebie kolorach i opcjonalny dach panoramiczny podkreślają atrakcyjność wnętrza.

Ładowanie

Prąd do ładowania prawie wszędzie

Zaleta samochodów elektrycznych: mogą być ładowane prawie wszędzie. W domu naładujesz prądem przemiennym (AC) z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub korzystając z opcjonalnego ID. Charger1 z mocą ładowania do 7,2 kW(Pure) lub 11 kW(Pro). Wiele publicznych stacji ładowania przy stacjach benzynowych i autostradach umożliwia także szybkie ładowanie prądem stałym (DC). Wariant Pro może być na nich ładowany z mocą nawet 125 kW. 

1 Oferta Volkswagen Group Charging GmbH.